| Sylar a întrebat:

Uneori timpul liber il petrecem uitandu-ne la un film bun la Tv sau la calculator. Deaceea o sa fac recomadari de filme vazute de mine in ultima perioada.
Incep acum cu filmul : Inception 2010 - Un fil cu un buget de 200 mil de euro. Pentru descriere si trailer : http://go4all.ro/download/film/inception/78! Mergeti la cinema pentru a vedea acest film! Vizionare Placuta!

5 răspunsuri:
| beatleman a răspuns:

Foarte captivant filmul propus de tine.Recomand si eu un film comunitatii TPU.Filmul se numeste District 9.Nu va dau detalii. Un SF adevarat... Opss un detaliu it wasn't me

| Sylar explică:

Pt Pingu - Ai si tu dreptate. Nimic nu se comara cu un cinema, dar eu am un tv maricel un homecinema bunicel, iar daca gasesc un prieten sa imi,, imprumute,, filmul in formata dvd este foarte ok si acasa!

Răspuns utilizator avertizat
| MajorAsshole a răspuns:

Inception este un film genial. Consider ca omenirea nu este demna de genialitatea regasita in filmul asta.

| Duster a răspuns:

As vrea sa am si eu cinema in oras... Oricum, Dragon Ball Evolution, super filmu'!