| Franutza a întrebat:

In cat timp ajunge un colet de la Focsani la Rm-Valcea daca acesta aa fost trimis de Luni si inca nu aaa ajuns?

2 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Cam o saptamana.Azi sau maine sau in cel mai rau caz sambata. Posta romana se misca cam greu.

| Moiseicip a răspuns:

De obicei un colet ar trebui sa ajunga de la o destinatie la alta in maxim 2-3 zile lucratoare, dar in cazul de fata cred ca au aia vreo problema, ca si eu trebuia sa primesc de la Bucuresti la Vaslui un colet si nu mi-a ajuns nici acum. Am mai bine de o saptamana de cand astept si eu.