| Malasuerte94 a întrebat:

DAU FUNDA! Astept un colet de la Bucuresti trimis luni... in orasul Nehoiu judet Buzau, stiiti cand ar putea ajunge? nu a ajuns nici azi...

4 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Daca e trmis prin curier rapid ar trebui sa ajunga in cel mult 3 zile, daca e prin posta s-ar putea sa ajunga maine sau luni.Nu stiu sigur.Asteptare placuta!

| Yppy a răspuns:

Prin fan courier sau prin posta?

| BeatriceBiaa a răspuns:

Ar fi trebuit sa ajunga insa asteapta pana maine daca nu a ajuns du-te la posta si intreaba pentru ca se poate sa fi incurcat ceva pe acolo.

| Malasuerte94 explică:

Posta romana