| HappyPills a întrebat:

In cateva minute este gata download-ul sims 3-reloaded
imi spune cineva ceva despre jocul acesta? am inteles ca trebuie sa stie ceva coduri? ce coduri?

6 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Daca ai jucat sims2 o sa vezi ca e mult mai amplu decat el.
ai telefon mobil. te plimbi prin oras etc.
depinde...eu nu am folosit coduri si sunt miliardara laughing smug
p. s. cumpara cladirile importante big grin

| -=AleCS=- a răspuns:

Buna... the sims 3 e un joc foarte misto dar e cam plictisitor:p eu l'am avut... sa iti explic pe intzelesul tuturor, e un simulator de viata adica iti creezi un personaj si il pui intr'o locuinta, si ca el sa supravietuiasca trebuie sa il pui sa faca absolut tot ce face un om normal ABSOLUT fara nici o expectie, merge la intalniri, mai e refuzat, face copii, merge la munca, doarme mananca face dus merge la WC absolut totul, referitor la coduri, sa stii ca nu prea mai are farmec cu dar totusi iti voi zice unu

cand esti in joc dai Ctrl + Shift + N (nu sunt sigur) si o sa apara consola unde trebuie sa scrii un mesaj acolo scrii "motherlode" fara ghiliele si pentru fiecare data cand scrii textul vrei primi o suma de bani cu care te vei descurca mai bine, bafta (cauta pe youtube)

| xjustfearless a răspuns:

Este super jocul, iti poti lua lucruri online, de pe http://www.thesimsresource.com/ dar trebuie sa te inregistrezi, este online.bafta!

| ☼loli☼ a răspuns:

Eu il ador doar ca se incarca foarte greu... codurile am impresia ca le gasesti pe cd, intr-un fisier crack. Acolo o sa gasesti un program (NU cel cu iconita sims 3, insa da copy pe el pentru. mai tarziu) care iti da un cod pe care il scrii la inceputul instalatiei. Stii ca o sa montezi o imagine cu ajutorul lui Magic Disc nu? Citeste instructiunile care vin cu downloadul ca sa poti sa reusesti sa-l instalezi. Dupa ce instalezi du-te pe iconita jocului Sims 3, click-dreapta, properties, find target. Apoi da click dreapta intr-un spatiu liber si da paste la fisierul de mai devreme, care avea si el iconita sims. O sa apara un mesaj si da "yes". Si e gata.
Deci jocul. Parul, fata, hainele, toate se incarca foarte greu si ma scoate din sarite. Timpul trece mai greu. Personalitatea e grozava. Orasul e superb, poti sa te plimbi prin el fara probleme. O sa descoperi in curand happy

Aha! Acum am recitit. Coduri pentru sims deci! Ctrl+shift+c, se deschide o fereastra. Codul cel mai tare este testingcheatsenabled true. Daca dai click dreapta pe posta, iti apar o gramada de posibilitati gen sa iti alegi cariera, sa nu mai ai nevoi etc. Alt cod folositor mai e motherlode, care iti da 50000 de simoleoni. Dar te plictisesti repede cu coduri happy

| alex:) a răspuns:

Este un joc din punct de vredere
este un joc greu si practic
te invata multe lucruri
eu stiu ca cadourile sunt faine

| zozolina a răspuns:

Nosh.mi-am cumparat sh yopz sims3 si nu. mi placee xDD