| Raluca_Gal_1980 a întrebat:

In cati se joaca Bean Boozled Despicable Me?
Dau funda????

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Depinde si cum il joci. Daca vrei sa invarti si toti sa mancati acelasi tip de bomboana, nu se poate, fiind doar 2 arome, dar poti sa invarti pentru tine si sa iei o bomboana la alegere, iar restul sa invarta pentru ei.

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu are importanta. Poti sa il joci si singur.

| Raluca_Gal_1980 explică (pentru aXy99):

Eu întrebam daca gen se poate juca si in 4, daca ajung bomboanele

| aXy99 a răspuns (pentru Raluca_Gal_1980):

Il poti juca si in 10, dar se vor termina destul de repede bomboanele.

| aXy99 a răspuns (pentru Raluca_Gal_1980):

O cutie normala are 16 bomboane (8 cu gust bun, 8 cu gust rau). E posibil sa existe si variante cu mai multe bomboane.

| aXy99 a răspuns (pentru Raluca_Gal_1980):

Depinde si cum il joci. Daca vrei sa invarti si toti sa mancati acelasi tip de bomboana, nu se poate, fiind doar 2 arome, dar poti sa invarti pentru tine si sa iei o bomboana la alegere, iar restul sa invarta pentru ei.

| aXy99 a răspuns:

Https://youtu.be/aYDfpSwtuq0?t=6m52s

Posibil sa fie mai multe. Sunt cam cate sunt si aici.