| beatleman a întrebat:

In ce an a fost fondat site-ul TPU?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In anul 2008.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

TPU-ul s-a infiintat in noiembrie 2008. Uite un articol sin ziar referitor la acest site in care o sa o vezi si pe "faimoasa" Raluca, cea care tine legatura cu noi, userii :
http://www.adevarul.ro/......74501.html

| Petronela a răspuns:

| alandala a răspuns:

Domeniul tpu.ro a fost inregistrat prin vara 2008 (iulie). Oricum, pe atunci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2008 credthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca din vremea faraonilor din Egiptul antic s-a gindit cineva la o solutie sa ajute omenirea. Si asa a facut o tablie de piatra pe care fiecare putea scrijeli o intrebare (daca stia sa scrie evident) si cine trecea pe acolo raspundea daca stia... sau daca voia sa se afle in treaba ori sa se certe cu cineva. Acum, in vremurile moderne, daca tot a aprut internetul s-a gindit Raluca sa schimbe tablia aia de piatra si a mutat intrebarile pe internet. Asa au posibilitatea sa interactioneze mai multi, fara sa se deplaseze pina la bolovanul ala din Egipt. Deci TPU a fost fondat din antichitate happy Interesant insa este faptul ca la fel ca pe vremea aceea, majoritatea nu stiu sa scrie laughing

| Cezar17 a răspuns:

Pfff nu stiu da dc nu il intrebi pe cine a facut TPU?