| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

In ce magazine pot gasi hartie glasata si creponata la preturi mici dar nu doar cateva foi destul de multe deoarece am nevoie urgenta please

3 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai se gaseste la fiecare librarie.Sunt si la bucata si la set si poti sa iti cumperi cate vrei.Vad ca ai mentionat ca ai nevoie urgent, asta cred ca inseamna acum, dar in cazul asta nu cred ca se gaseste vreun magazin de acest fel online.Deci raspunsul meu este sa mergi maine la librarie ca te asigur ca vei gasi.

| DeeaLove08 a răspuns:

Pai incearca la orice librarie sau la hipermarketuri sau supermarketuri mari. Sigur o sa gasesti.winking Bafta!

| ALTCiKe a răspuns:

In librarii sau an real ...etc