| ReadAllAboutMe a întrebat:

Salut am o mare problema Vreau sa primesc un 10 la biologie! Si m-am gandit sa fac un copac cu mai multe flori. in el din hartie creponata dar nu am hartie maro din altceva s-ar putea face in afara de hartie creponata si clasata? Daca nu spuneti-mi voi ce as putea face din hartie creponata?puppy dog eyes please Dau funda desigursad

5 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe explică:

Pai ne-a spus ca putem face un copac facut din hartie creponatabig grin si floricele... sau de la un tablou ramas sa facem lebede pe lac din pene happy si sa facem din cv albastru lacul dar e prea complicat si nu imi iese

| ReadAllAboutMe explică:

Gata s-a rezolvat nu mai am nevoie... m-am descurcat si singura.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Din hartie galbena si zici casi ofilite frunzele toamna

| Hardy2000 a răspuns:

Pai depinde care e tema voastra? Natura Padurea?

| stefan1880 a răspuns:

Pai din hartie crepona poti sa faci o scrisoare, un avion, o barca, pantaloni