| dyanagabryela a întrebat:

In ce program as putea sa fac un fel de colaj cu poze, inclusiv cu muzica pe fundal (de 10-15 min) care sa poata fi postat pe facebook? Adica in genul celor in PowerPoint, dar salvat sub alt format? Help!

5 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Cauta in PC Windows Movie Maker

| Seby90 a răspuns:

Movie maker, il exporti ca mp4 si il upl pe facebook.

| dyanagabryela explică (pentru Seby90):

Cum 'export' ca mp 4? chiar nu ma pricep. straight face

| claudinho18 a răspuns (pentru dyanagabryela):

Cand dai save movie file si te pune sa il denumesti, ii adaugi.mp4

| claudinho18 a răspuns:

Windows movie maker il ai in pc odata cu instalarea windowsului.Eu unul folosesc Pro Show Gold, are mai multe efecte. poti lasa libera imaginatia.