| WhiteRose a întrebat:

La ce facultate sunteti sau vreti sa mergeti?happy

Răspuns Câştigător
| LaraHeart a răspuns:

Sunt studenta la Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir, la facultatea de relatii economice internationale.Este a doua facultate dupa Universitatea Bucuresti. Univ Cantemir este singura universitate din Romania care are construita o sala de tribunal ca in realitate dar mult mai curata, cu scaune construite manual.Foarte curata, cu profesori de la univ de stat, f bine pregatiti.Sunt primul an si sunt extrem de multumita.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am terminat facultatea!
Pa, pa.

| Hypathia a răspuns:

Istorie. Tu?

| dot a răspuns:

Universitate, limbi si literaturi orientale, sectia engleza- japoneza

| KatherineSparks a răspuns:

Vreau la medicina sau filozofie (:

| WhiteRose explică:

Wow...eu, vreau sa merg la ASE la contabilitatehappy

| marpey16 a răspuns:

Din România este una foarde bună, Codex. Dar eu vreau să merg la Yale, sau la Oxford. Sunt două facultăţi foarte bune, care nu apreciază mulţimea de informaţie îmbuibate în capul unui om, ci capacitatea lui de a gândi logic şi de a asimila informaţia. big grin

| denisinho32 a răspuns:

Vreau sa merg la medicina

| MeAdrian a răspuns:

FSEGA-Facultatea de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor.Cluj-Napocawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La facultatea de limbi straine daca o voi face in tara(intentionez sa plec cat mai repede si daca se va putea chiar dupa terminarea liceului), iar daca nu, voi vedea acolohee hee.