| thegreatgatsby a întrebat:

In ce va costumati de Halloween?:pe

31 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu-mi place sarbatoarea astalaughingdar imi place placinta de dovleaclaughing)))Cred ca imi pun un dovleac in cap si defilezlaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e sarbatoare romaneasca asa ca nu o sarbatoresc.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, cum zice BRO, nudist. Daca nu, voi alege costumul lui Adam. thinking
Dac ama gandesc mai bine... Nu sarbatoresc porcaria asta! happy

daniela
| daniela a răspuns:

Nu sarbatoresc Halloween-ul nu e traditional romanesc si nici nu-mi place

| Gabystelistu95 a răspuns:

In Dracula laughing

| inna a răspuns:

In iepurasul Playboy laughing

| Annitu a răspuns:

In emolove struck

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ca in fiecare an...in bebe.
pijama, niste botosei laughing) in forma de elefant, o suzeta, 2 codite in cap + un ursulet de plus in bratebatting eyelashes Costum universal laughing) big grin

mlm
| mlm a răspuns:

Fata me se costuma in vrajitoare iar baiatul in fantoma, erau tinutele cele mai adegvate acestei sarbatori.

| thegreatgatsby explică:

La mine se sarbatoreste :pe adica la scoala, se face petrecere de halloween vineri, si de obicei, prin cartier se mai strang gasti si se duc sa sperie lumea pe strada.

| thegreatgatsby explică:

Om preistoric rolling on the floor

| thegreatgatsby explică:

Da si eu, din moment ce n-am gasit niciun costum, ma imbrac ca de obicei si ii sperii pe toti rolling on the floor

| Kidu a răspuns:

Om preistoriclaughing
rochita cu imprimeu de ghepard+un os in parlaughing

| Kidu a răspuns:

Da, om preistoric. ce are?laughing

| Jonsdottir a răspuns:

Fashion Victim :X adica cum ma imbrac in fiecare zi laughing

| I.Love.Football a răspuns:

Ma vopsesc bruneta laughing (arat horror altfel decat blonda rolling on the floor )

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Exact aceiasi intrebare mi-o pun si eu
halloweenul e peste doua zile si toate costmele sau dat si noi facem bal mascat la scoala si habar nu am ce sa fac

| Aurelia a răspuns:

Eu nu ma costumez in nimic, fiindca nu sarbatorescstraight face

| ana0metalhead a răspuns:

Eu una ma costumes intr-un politist zombi...

| andreyboss a răspuns:

Scz nu sarbatoresc halloween

| everyday a răspuns:

Din pacate la noi in Romania nu se sarbatoreste Halloweenulsadpoate se va sarbatori si la noi...

| ElFenomen a răspuns:

In mamaia

| Liada a răspuns:

Zeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nudist rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Luke (you know, Star Wars).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vampirita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In drac sau diavol hahahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In printesa piratului tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bfufon pentru ca halloween-ul este o sarbatoare magica nu ca si alti in printi si printese

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mumie cel mai cool trebuie niste scuci si gata costumul!