| Bella99 a întrebat:

In curind trebuie sa cant un cintec la care si un dans deci trebuie sa cant si sa dansezbig grin spuneti-mi niste exercitii pentru respiratie ca sa imi ajunga aier caci ma sufoc cind cant si dansez!

2 răspunsuri:
| MyRi a răspuns:

Nu se poate, mai bine faci playback si dansezi ca altfel nu poti daca dansul este energic fiind ca si numai daca dansezi te obosesti foarte tare la asftfel de dansuri dapai daca mai si canti. Deci sfatul meu este sa te inregistrezi cantand si sa faci doar dansul live ca altfel n-o sa-ti iasa

| Bella99 explică (pentru MyRi):

Dansul nu e de loc energic... si trebuie sa dansezi doar la refren!