| Slayzor a întrebat:

In Gothic II Night of the Raven am ajuns in Halls of Irdorath la camera in care trebuie sa apas 4 intrerupatoare ca sa deschid usa principala, dar ca sa activez doua dintre ele (pe alea de dreapta-sus si de stanga-sus) trebuie sa apas 3 butoane intr-o combinatie... dar am incercat toate combinatiile posibile la amanadoua dintre ele si niciuna nu merge, cum pot sa rezolv bugul asta?

1 răspuns:
| GutuvanMorgan a răspuns:

AICI ai walktrough complet http://www.the-spoiler.com/......ven.1.html ajuta-te de google traslator unde nu intelegi. Bafta

Întrebări recente