| sKuMpy52 a întrebat:

In jocul lady popular ce inseamna cod promotional si cum il gasesc?

Răspuns Câştigător
| nuby a răspuns:

Eu sunt ladybu de pe lady popular, si eu am pus la cod promotional 1234, si a fost totul ok, nici eu nu stiu ce inseamna, dar urmeaza-mi sfatul! o sa poti sa iti faci un cont si te astept pe la mine cu un com ( com = comentariu ) pe site! funda te rog!

3 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

Salut didi! Eu joc ledy popular dar cred ca cod promotional in seamna ceve ce trebuie sa platesti in realitate succes

| Bianca_6973 a răspuns:

Nu trebuie sa scrii nimic la Cod Promotional.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica codul pe care il primesti ori la inceputul jocului can il incepi ori trimiti prin sms ceva si iti trimit ei un cod promo pe care o sal scrii in campul ala