| Beatrice a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu jocul Lady popular : cand vreau sa imi creez un cont, imi cere un cod promotional. Ce fel de cod trebuie scris acolo? thinking

Răspuns Câştigător
| pisicuta510_9235 a răspuns:

Acolo nu scrii nimic ca merge dar vezi sa ai totul complet la celelalte :*. Fundita?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| carry99 a răspuns:

Am intrebat eu si acu astept raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Acolo poti sa scrii ce vrei tu asa am facut si eu si merge! Spor la joc in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orcare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu beatrice cum sa intru in joc ma ajuti tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa scrii codul postal din zona in care lociestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa scrii nimic