| anonim_4396 a întrebat:

In laptop se mai pot adauga alte placute de RAMI? Daca da, cate?

Răspuns Câştigător
| Florin6326 a răspuns:

Depinde cate sloturi are laptop-ul si cati GBde RAM suporta placa de baza

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Da, se mai pot adauga. Depinde cate slot-uri are placa de baza a laptop-ului.

| NimeniNuiPerfect a răspuns:

In general maxim 2, acum depinde de la laptop la laptop, de exemplu al meu are 8gb ram si nu mai pot adauga.intereseazate la un centru de calculatoare.cei de acolo afla intr-un minut daca mai poti adauga si cate. Funda? big grin