| lerlamekko a întrebat:

In legatura cu barn buddy din ce cauza nu-mi pot adauga vecini este vreun link? si cum il trimit prin mesaj? astept raspuns plissss

2 răspunsuri:
| ßarbie a răspuns:

Hmmmmmmmmmmmmm...prea simplu! trimiti cererile de prietenie la barn buddy, si dupa aia iti arata acolo un link. dai copy...si dupa aceea dai la profil la cineva. unde scrie :
Oferă un cadou
Ştergere din prieteni
Trimite mesaj
Lasă un comentariu
Adaugă la Preferate
Dă-le un Five
iar tu dai trimitere mesajlove struck
funda?big grin

| danni3l a răspuns:

Dai la barn buddy adauga prieteni si apare un link dai cppy paste si il dai la prieteni tai printr-un comentariu

Funda mersi