| Ddaaiiaannaa a întrebat:

Fundita`happy! Ma joc de ceva timp barn buddy`:X. dar am si eu o problema nu pot adauga vecini straight face. Imi zice ca e eroare, dar pot sa imi adaugat vecini daca trimit un link nu stiu unde laughing!

Va rog explicati`mi unde sa-l trimit si cum! Thx;*

Răspuns Câştigător
| M4RC3L a răspuns:

Salut.
Stiu despre ce e vorba, mi s-a inamplat si mie;
Atunci cand iti da eroarea aia iti apare un link, ei bine, linkul ala merge sa adaugi ca vecini doar pe prietenii de pe hi5.
Adica, daca ai un prieten pe hi5 si nu il ai ca vecin, ii dai codul ala, da click, lui ii apari ca vecin... apoi tu intri pe hi5.com si de acolo dai night...sau ceva in genu.Si gata! daca nu te descurci adauga: user_fromvs@yahoo.com

1 răspuns:
| FeelTheMusic a răspuns:

Pai poate iti da eroare ca incerci sa adaugi mai multi vecini de o data...