| danutza a întrebat:

In materie de programe tv ce post de televiziune preferatzi?

22 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Kiss tv, Mtv, U tv, acasa si Prima tv happyAsta imi plac mie mai mult love struck

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Discovery, History, Realty TV, AXN, National Geographic.

| Arthur a răspuns:

Discovery, Cartoon Network, AXN thinking

| pepe a răspuns:

ProTv, Digisport, gsptv, eurosport, discovery, VH-1

| ViVi a răspuns:

pro tv si HBO

| JustMeFlory a răspuns:

Pro CInema, Pro tv, E Entertainment...Mtv tv, Kiss tv, U tvhappy

| viki a răspuns:

Protv.happy

| EvaTramell a răspuns:

Discovery channel :X:X

| emmaangel a răspuns:

Axn(si sfi si crime), protv, antena1, discovery channel(travel and living si scinse), acasatv( cateodata) hbo, hbo comedy, si la meciuri gsptv, digisport, sport.ro, boom sport one

| eek a răspuns:

Cartoon network, hbo, hbo comedy

| Helvete a răspuns:

Discovery, Zone Reality, VH1, Mtv si cateodata Kanal D(filme)

| marie a răspuns:

Mie imi plac documentariile pentru ca putem afla ceva.Recomand cu drag AnimalPlanet, Discovery chanel, etc. Uneori mai asclt muzica:Mtv, Vh1, Utvbig grin(mai putin Utv). si seara cand sunt franta si mi-e lene sa ascult date de la documentarii ma uit la o tenelovela, dar din astea frumoase cum ar fi fara sani nu exista paradislaughinghee heebig grin...

P. S. big grine cand ma stiu ma uit doar la o* tenelovela, nu imi plac, dar...thinking

| marie a răspuns:

Ah, mai imi place si hallmark! crimele din Misomer, inspector Morse, si mai era unul cu detectivi, dar nu mai stiu cum, imi mai place si Tvcultural unde era Poirot:X

| I'm just me a răspuns:

Kiss tv, U tv

| ladybird a răspuns:

Programele gen Discovery, iar pe langa Universal Chanel.

| elenacata a răspuns:

Nu am nici un post prefert..ma uite unde este interesant si imi place.

| alle529 a răspuns:

AcasaTV, proTV, MTV, Hallmark, NationalTV! happy

| TheBlueButterfly a răspuns:

Euforia tv si Acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discovery world, mtv, sport.ro,pro cinema...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În general, pe aici îmi "pierd" vremea: Discovery, Animal Planet, Explorer, Kiss Tv, U Tv, Pro Tv, Hallmark, Romantica, Antena 1, Tvr 1, Prima Tv, Cartoon Network, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie in general imi plac filmele de groaza, xxx, cartoonnetwork, jetix, discovery...etc

| marian6 a răspuns:

Sincer sa fiu mie imi place cel mai mult HBO