| silviuseby a întrebat:

In metin unde pica evantai triplu?

3 răspunsuri:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Nu inteleg la ce iti trebuie evantaiul triplu...
Cele mai bun evantaie sunt cele de 30 cu paguba competentei mare, cele de 75 cu pc si cele epice.

| Sehmet a răspuns (pentru VisualBasicExpert):

Da evataiele triple pica in v3 happy. dar cum zicea si tipul/tipa de mai sus cele mai bune sunt evataiele sau clopotele antice. cu paguba peste 30, sunt mai bune decat orice arma. daca ai sub 75 e bun anticu pentru crescut si evantaiu pentru duel dar daca ai 75+ e buna orhideea si la crescut si la duel. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| silviuseby explică:

Am 89, si am demon happy