| sfo a întrebat:

În momentul de faţă, ce statusuri aveţi? silly(pe hi5, myspace...etc)
Eu: >"mătreatză":

Răspuns Câştigător
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Pe mess - "La multi ani, Grasule!" (e ziua unui prietenlaughing)
Pe hi5 - "Viata e prea scurta, daca n-o putem lungi, s-o facem lata!"laughing

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am nici un status decat pe messenger care e urmatorul :

'' De-ar fi sa vii '' : http://www.youtube.com/watch?v=ZX3ohY-e8wE&feature=related

| JeSa a răspuns:

"Privescbatting eyelashes, seducwinking şiwhistling dispartonguehappy!"

| MikyMi a răspuns:

"Viata este un DAR pe care il meritam doar atunci cand il si daruim!"

| CatalinMG a răspuns:

Daca dragoste nu e, hai sa facem! (Pe mess)

| tarziu a răspuns:

Pe mess scrie "invisible to everyone"
pe hi5 "un pas mic pentru mine, unu mare pentru Pomenire"

| buburuzaucigasa a răspuns:

Batranete inseamna intotdeauna a avea cu 15 ani mai mult decat am eu.tonguetonguetongue

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Pe facebook: "Prieten iti este nu cel care iti sterge lacrimilie, ci cel care nu`ti permite sa le versi."
pe hi5 :"Intr-o noapte o stea m-a intrebat: "De ce nu il lasi dc te face sa plangi?" I-am raspuns: "Stea, tu ti-ai parasi cerul?"
pe messenger:"Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiuraised eyebrows"

| alexandrag a răspuns:

Smoking in the name of love

| ionoion a răspuns:

The end is nigh.

| Loomea straina' a răspuns:

Pai.traiesc ca sa fiu fericita si sunt fericita pentru ca traiesc

| ainaw a răspuns:

Uite aici câteva interesante: http://www.statusuri.ws şi http://www.statusuri-messenger.ro pe care ţi le poţi pune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca pot sa-l reproduc aici... dar risc: Avem inima de leu,
Vom striga Stiinta mereu,
Sa luptati voi cat se poate
Va iubim pana la moarte.

In Peluza mereu stam,
Si pe caini mereu ii injuram,
Strigam cat ne tine gura
dinamo NE SUGE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa si malina si penieia

| nexa a răspuns:

"May angels lead you in? ____________mExu]s... go away!happy i`m too far away from your words...my mind is full of things which people can`t understand them!"

and

"w8ing for something to happen"