| anonim_4396 a întrebat:

In poze ies cu un ochi mai mic si unul mai mare, adica unul mai deschis si unul mai inchis... am hipermetropie si diferenta e de 0, 5. ce as putea face sa ies normal?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

MUlta lume iese asa, si eu ies uneori in poze cu un ochi mai mare si altul mai mic, sincer nu stiu de ce. fa-ti mai multe poze si alege-le pe cele care iti plac, sau fa ca mine, niciodata nu te poza chiar din fata si nu tine capul perfect drept, ci intoarce; l un pic inspre lateral si inclina-l putin intr-o parte.

| Seby90 a răspuns:

Sa inchizi ochii rolling on the floor.

| emilitalia a răspuns:

Descarca photoshop si acolo ai sa poti face ce vrei cu fotografia ta si nu numai.