| roxcsana20 a întrebat:

In viata viitoare in ce cuplu ati vrea sa fiti tu si partenerul tau? Si de ce? Si cat la % ati vrea sa fiti? Cupluriile urmatoare sunt:
1. Lewis and Cleo?
2.Zane and Rikki?
3.Joe and Stella?
4. Will and Bella?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Lewis and Cleo 68% pentru ca ei se inteleg, si sunt foarte apropiati, dar vreau ca Lewis sa se intoarca.

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Eu şi el, 100% happy, în viaţa asta.

| Silvia a răspuns:

De ce aş vrea să fiu altcineva? Şi mai ales nişte persoane care respectă un scenariu pentru un film de copii...

| cornel a răspuns:

| rockaholic a răspuns:

3 sau 4

| Roxii a răspuns:

Ma scuzi dar nu cred in h2o... dar sa fie mi-ar placea ori 2 ori 41

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 sau 4 sunt draguti. amuzanti.si romantici.mai ales 4 pentru ca in locul bellei as fi eu. ahh