| Adina a întrebat:

In ziua in care te spovedesti nu ai voie sa mananci ceva dulce?happy

Răspuns Câştigător
| LoVeIsLiFe a răspuns:

Cum sa nu ai voie?!raised eyebrows.
ai voie sa mananci oricetongue nu conteaza mancarea.
doar in zilele de post sa nu mananci dulce
cand te spovedesti nu ai voie sa scuipi, sa vomiti, sa te sarutzitongue

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inainte de a te spovedi nu trebuie sa mananci nimic. Dupa spovedanie mananci dar daca este post nu mananci nimic care ar incalca postul. Postul insa nu inseamna numai a nu manca ci si a fi curat spiritual. Sa nu minti, sa nu furi, sa nu... Cele zece porunci.

| AlexiaClaudia a răspuns:

Total falss

| xqDemiiLovato a răspuns:

Nu,
si nici in ziua in care te impartasesti
Cel putin eu asa stiu...

| ingerasdragalas a răspuns:

Poate ceva de dulce si da ai voie, in ziua in care te impartasesti nu ai voie.

| Radu_8119 a răspuns:

Nu ai voie daca tii postul...ma rog sunt alti care nu il tin, daca nu il ti atunci poti manca.