| kingsRo a întrebat:

Inafara de episodul cand se lupta cu Naruto in padure, va mai aparea Gaara in alt episod? (eu nu le-am vazut pe toate)

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Da, mai apare in multe epsioade.
Seria Naruto s-a inceheiat acum ceva vreme avand 220 de episoade, iar acum continua cu Naruto Shippuden!(un epsiod apare in fiecare joi, iar in prezent sunt 269 epioade).
Poti urmari ambele serii online pe www.anime.kage.ro la sectiunea anime.
Mult succes si vizionare placuta!
P.S In seria Naruto Gaara apare pe la episodul 65, exceptand episoadele de debut ale personajului, dar in Naruto Shippuden(personajele au 16 ani) acesta apare destul de des ca si Kazekage. :D

2 răspunsuri:
| KinokoஐKee a răspuns:

Da,intro gramada, poate acum le-ai vazut, dar daca nu...atunci Gaara va ajunge Kazekage si se va imprieteni cu Naruto, dar se vor mai lupta de multe ori si va aparea in multe dintre episoade.

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Dap garaa se va lupta cu naruto si sasuke! In arena si pentru nu stiu ce principii tongue Fundita sa fi cu ochi pe televizorwinking

Întrebări recente