| felisbalan a întrebat:

Daca Naruto si Gaara s-ar lupta cine ar castiga?

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ei s-au luptat in naruto normal si castigatorul a fost naruto. Avand in vedere ca amandoi sunt jinchuriki(au un "monstru" in ei), sunt la fel de puternici dar naruto are mai multa ambitie.Si in naruto shippuden garra isi "pierde" monstrul interior, deci e clar cine ar castiga, doar ca naruto nu s-ar mai lupta cu gaara, pentru ca acum sunt prieteni

3 răspunsuri:
| iKeel a răspuns:

Naruto. O.o

| KinokoஐKee a răspuns:

Pai... sa zicem ca in serial mereu se inclina lucrurile la inceput Gaara a fost mai puternic, apoi au fost egali si Gaara e Kazekage si Naruto e super puternic, deci ahi sa zicem ca ar fi egalitate, daca s-ar mai lupta, dar sunt prieteni si ma bucur ca nu se vor mai lupta!

| georgica955 a răspuns:

Sa zicem ca Gaara ar avea mai multe sanse