| aicha_4910 a întrebat:

Intebare pentru cine s-a uitat la filmul,, drag me to hell " cine stie ce sa intramplat cu acea fata cristine, adica atunci sub sinele de tren au loat. o dracii ei ...si dupa aia... ce s-a intamplat? asa sa gatat filmul sau este si o a doua parte,, drag me to hell "? funda :*

Răspuns Câştigător
| deia a răspuns:

Eu m-am uitat, nu stiu daca este si o a doua parte...
Mie mi-a placut mult filmu.Probabil ca vi fi si partea a 2`a pentru ca nasturul a ramas la prietenul ei :-s.
O sa caut pe internet sa vad daca mai apare si al doilea happy.

5 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

A murit si gata. Pana acum nu exista vreun indiciu ca ar fi si o a 2-a parte, deci cred ca nu.

| Sin a răspuns:

Asa s-a terminat. Oricum filmul e o porcarie, unul din cele mai slabe asa zis "horror".

| The Epic Fail Guy a răspuns:

A fost violata intens de draci. Partea buna e ca i-a placut nespus de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu stiu din astea

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Dupa s-a terminat big grin