| aNoNimAt a întrebat:

Intrebare barbatilor... ce fel de femei va plac? cum ar trebui ele sa fie pe placul vostru

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Femei sincere.Simplu si la obiect.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat frumoasa, trebuie sa fie intelegatoare, nu cicalitoare, tandra, iubitoare si o buna gospodina.

cami
| cami a răspuns:

Fiecare om isi va dori alaturi, un om asemenea lui. Daca tipul este vagabond, nu-si va dori nicidecum o fata care invata 3 limbi straine, are facultatea de matematica, si citeste 3 carti pe saptamana. Dar.nici fata nu s-ar uita la un asemenea baiat, la randul ei, doreste unul asemenea ei. De aici, atatea pretentii happy.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Atente & agreabile, delicate, fine, feminine, inteligente, vesele, spirituale, nefumatoare, culte, gospodine, armonios proportionate, si nematerialiste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschise la minte spre noi experientze! si mai vesele!

| ancka a răspuns:

Am citit ceva intr-o revista ca baietilor nu le plac fetele:cu o linie facuta cu creionul pe post de spranceana, si fetele cu par la subrat, sau in alte zonehappy atat stiu. poate mai scrie cineva.am vazut ca nu scrie nimeni si m-am gandit sa iti spun eu cate ceva,.