| f1r3TiG3R a întrebat:

Întrebare de interes public. (sau info) cea mai tare rețea de socializare. Ești plătit sa faci ce iți place. pui poze, joci jocuri, scrii pe blog, etc etc.

Plata se face pe activități deci nu este o suma exacta. Plata se face la 5$ prin PayPal sau Payza(PayPal vechi).

Daca doriți sa va înscrieți dați click pe acest link http://www.intichat.com/invite/user_23005/

Lăsați răspuns dacă va-ți înscris. p.s venit lunar generat in mod automat.

Răspuns Câştigător
| Aezakmi a răspuns:

Salut,doresti o schimbate financiara in viata ta? doresti sa devii independent financiar in doar cateva luni? vrei sa ajungi la salarul tau stand in fata calculatorului in putin timp? poti ajunge si la mii de euro, asta depinde de tine,! LIfe Care iti ofera sansa la o viata sanatoasa, si iti ofera o mica afacere a ta unde tu esti "seful" si castigi din munca ta si din munca altora! ai biorul tau virtual an recrutii tai si asa s.a.m.d...suna frumos? asa este, daca te intereseaza sau doresti detalii adauga-ma in lista ta de prieteni pe messenger:skaterboy_66 si te voi lua sub aripa te voi invata cum sa fac bani fara nici-un leu investit