| Prochill a întrebat:

Hi TPU, cum pot adauga saitului meu sau blogului plata prin paypal? adica sa vand un document online adica cand da click pe download sa il redirectioneze sa plateasca prin paypal sau mai multe metode de plata si dupa c a platit suma de bani sa il poata downloada cine ma poate ajuta si pe mine?

Răspuns Câştigător
| JBP a răspuns:

Banuiesc ca ai un cont paypal altfel nu ai pune intrebarea cand esti in contul tau intri la sell on your website dupa care in partea dreapta mai jos o sa gasesti un meniu in care poti sa alegi sa creeezi un buton pentru pagina ta web o sa iti dea un cod html il copiezi il pui la tine pe pagina si cam atat. Bafta nu stiu daca o sa mearga adresa e direct din contul meu https://www.paypal.com/......bin/webscr

3 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Nu stiu daca poti pune ceva suficient de atractiv cat sa convingi pe cineva sa plateasca. Esti sigur ca nu va gasi aceiasi document in alta parte, gratuit? Apropo, paypal-ul iti retine pana la 35% din suma platita.

| AxelBv a răspuns:

Nu stiu daca poti pune ceva suficient de atractiv cat sa convingi pe cineva sa plateasca. Esti sigur ca nu va gasi aceiasi document in alta parte, gratuit? Apropo, paypal-ul iti retine pana la 35% din suma platita.

Răspuns utilizator avertizat