| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Intrebare doar pentru cei care stiu serialul ezel

tipul acela ezel...este ceva ciudat

daca l-am visat azi-noapte ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Nu.si eu mai visez actori din filme.nu este nimic ciudat.inseamna ca ori te-ai uitat la film si ti-a atras atentia ceva din film ori ca inainte sa adormi te-ai gandit la Ezel.papa pup si Craciun fericit!:*

3 răspunsuri:
| Elyxx a răspuns:

Buna!

nu e nici o problema scumpa:*! nu semnifica nimic, poate l`ai visat pentru ca ai urmarit filmul si ti-a ramas in minte actorul.Nimic mai mult >big grin

| croissant a răspuns:

Nu inseamna nimic pur si simplu ti-a placut de el si de aia l-ai visathappy

| bela_5172 a răspuns:

Inseamna ca tea vazut o data si ca te uraste si cand va muri te va buntuiiiiii!

Întrebări recente