| TheGrooveStreet a întrebat:

Intrebare pentru jucatorii de metin2:
Metinele de 90 Jeon Hun apar si in CampCuSerpi? si daca da pe unde, pe unde este Miriai-ul?thinking

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Da, metinele de 90 apar si in Camp cu Serpi, iar Miria tot pe acolo, e un drum greu. Nu stiu sa-ti explic, dar as stii sa-ti arat.
Totusi... daca nu ai lvl 75 minim, armura de 66, G-uri sau P-uri nu, si iteme excelente, 16k HP, buff-uri cu G-uri mari (head si dragon, cu mult INT) nu ai sanse. Da critice de pana la 10-15k si iti ia si mult sa'l bati. E ca si cum te'ai bate cu un metin care iti da dmg, plus ca mai sunt si ceilalti giganti pe langa el.
E greu, ma, greu.
Cred ca esti pe privat, daca nu stii toate acestea.

| RoCkeRitZaa a răspuns:

Nup. Metinele de 90 apar doar in padurea rosiewinking (joc metin de 2 ani si stiuh bine, am spart multe metine de genu astatongue). poate imi dai si fundita :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metinele Jeon un de 90 se gasesc in padurea rosie

| FuckFuckAlexAlex a răspuns:

da esti bebel de joci metin2happy