| ..._6709 a întrebat:

Intrebare pentru sexul masculin: va place fetele/femeile mai,, masculine,,?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ana-Maria94 a răspuns:

Toata lumea mai greseste, chiar nu trebuie sa faceti caz din asta.

| maryana5 a răspuns:

Imi place fetele sa moara bibi.Toate femeile imi place sa'nebunesc.

| foxi a răspuns:

Nu! mi se pare aiurea! nu sunt gay!

| TipulVerde a răspuns:

Da, un pic, intr-un sens comportamental, dar nu prea masculine, daca au puta in afara, deja e un semn ca e prea mult. laughing

| pauladrian a răspuns:

A gresit si el si sariti repede. Nu-mi plac, dar nici d-alea care ''vai da sa nu-mi stric unghiile''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va place fetele?rolling on the floor)))))))

Ai facut romana cu femeia de servici?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place fetele care ma place si ele pe mine.ca doar si ele este lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
eu sunt moarta dupa sex!