| IonelaMacovei a întrebat:

Intrebare pentru sexul >masculin Daca ai fii pentru o zi femeie, ce ai face in timpul acesta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as ruga sa devin din nou barbat. Nu am tendinte transexuale.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici nu vreau sa ma gandesc la asa ceva. Dar tu daca ai fi barbat pentru o zi ce ai face?

| Violleta2022 a răspuns:

Vizioneaza comedia asta si vei vedea:
What Women Want
cu: Mel Gibson, Helen Hunt si Marisa Tomei
http://www.imdb.com/title/tt0207201/

| vocea a răspuns:

As face sex si as incerca sa merg pe bicicleta sa vad cum este senzatia la femeie.

| octav005 a răspuns:

As face sex cu alte fete,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face chestii 18+ si as incerca sa-mi dau seama ce gandesc femeile

| FMC a răspuns:

As explora big grin

| AngelOfOreno a răspuns:

Ba mereu as vrea sa fac degetica! happy

| Oklahoma112 a răspuns:

Daca esti femeie ai avea alte ganduri, le-as analiza bine sa stiu ce gandesc femeile, a 2-a zi cand voi fi barbat sa stiu ce gandesc ele, altfel vei sti sa le iei laughing

| mcHacker a răspuns:

Nu cred ca as vrea... ar fi o zi pierduta laughing