| lorryna2 a întrebat:

Intrebarea este pentru cei care au cont pe ourworld va rog mult imi dati un cadou pe ourworld, imi doresc mult de tot unul ca mia daruit cineva ceva mai demult dar cineva a intrat pe parola mea si a sters tot ce aveam si m-am facut la loc va rog mult daca puteti sa-mi dati un cadou pe ourworld numele meu este elena0987 dau 7 fundite+voturi
+friend

1 răspuns:
| Merigirl a răspuns:

Eu sunt Super Girl 99, si ti-as da dar nu mi se incarca contul. Oricum o sa incerc sa-ti dau.