| anonim_4396 a întrebat:

Cine are cont de level 40+ pe metin 2? daca nu va mai trebuie, puteti sa-mi dati mie parola si numele de utilizator prin mesaj? dau funda si trei voturi.

4 răspunsuri:
| Pr0t0type a răspuns:

Auzi am eu Un Cont de lVl 47 Pe Metin2Ro Super Bun Are Dragon+9 cu 1k pv si pietre +3 Prot si Grabei, Rib +9 PM 22% este Mental are M6 Corp si M10 la Atac spirit Armat lvl 15 Colier 1.5k pv, Abanosi +9 3 spatii libere, Bratara cu 1k pv, Papuci cu 1.5k pv. Ai Breasla Ta Proprie de lv 12 ai Playeri lvl 45+ esti pe locul 79 cu ea Bucurate de Cont... Auzi Dami si mie Id Tau ca sa iti dau Contul. Deci tu zici Merit Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Pr0t0type):

Id ilinca.neagu07@yahoo.com

| DragosTR a răspuns:

Eu am da hai sa nu scriu aici de id mes ca dac scriu aici afla toata lumea.

| anonim_4396 explică (pentru DragosTR):

ID meu e ilinca.neagu07@yahoo.com