| eu_3300 a întrebat:

Jaluzelele verticale se pot spala? daca da cu ce solutie
http://www.mooncleaning.ro/images/JaluzeleVerticale.jpg

3 răspunsuri:
| Same.User a răspuns:

La mana, nu trebuie sa dai bani pe la cine stie ce curatatorii sau pe cine stie ce solutii de curatat happy
Am facut experimente pe ale mele... e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu de inretinut, le pui in cada care ai umplut-o cam pe un sfert cu apa, pui detergent de haine, le lasi 15 min dai drumul la apa cada le clatesti in 2, 3 ape, fara sa le calci si le pui la loc.

| Jaluzelelor_Paradisul_1989 a răspuns:

Da se pot spala, cum o solutie cu ph neutru. Daca in schimb s-au decolorat de la soare sau plasticul nu mai functioneaza, poti vedea mai multe modele la : www.paradisuljaluzelelor.com