| alexutu001 a întrebat:

Salut all, la ce pret ajung jaluzelele verticaleconfused? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| cris05 a răspuns:

Sal, pretul poate varia in functie de model, daca este inclus montajul, s. a Pretul fiind intre 20 - 40 lei / mp.
Bafta

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Depinde si ce material alegi [cele din material textil sunt mai ieftine cele din pvc sunt mai scumpe ] dar cel mai scumpa este sina pe care se aplica jaluzeaua [ex sina 40 de ron metru liniar. lamelele sunt intre 20 de ron m2 si 40 de ron m2