| Vladimir10 a întrebat:

Joaca cineva,,Crossfire Europe,,? Daca da imi spuneti si mie va rog cum strang,, RP,,?puppy dog eyes Funda!happy Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| DjLazO a răspuns:

Sall este simplu poti sa dai bani prin sms sau poti incerca FREE RP dar nu toate reusesc (pentru ca in Romania sunt mici ratele) dar daca stai in afara romaniei pe oricare apesi iti da rp sper ca te-am ajutat!@ Funda? @!

2 răspunsuri:
| Adrian_Uriciuc_1996 a răspuns:

Sal Eu joc crossfire europe(nume in joc blackbunny96). Ce rang ai in cross fire? Am un clan de romani si poate vrei sa intri. Ca sa faci rost de rp trebuie sa trimiti bani adevarati sau sa intri pe site, sa te loghezi si apoi sa intri la free rp. Sunt niste reclame pe care daca le faci primesti rp gratis ( nu le-am incercat). PEntru mai multe detalii da add black_bunny_96@yahoo.com

| narcisxxx a răspuns:

Daca vrei RP trebuie sa bagi in cont bani adevarati. RP nu se castiga decat GP.