| clauu a întrebat:

Joaca cineva de aici metin2? Daca da, lasati reply si spuneti pe ce servere jucati

9 răspunsuri:
| clauu explică:

Mda... eu joc pe uk, server corum ninja lvl 60+ : G1, G1, M10, daca joaca cineva pe uk server corum sa ma anunte :d

La fel si cei care jucati pe ro serverele : LEONIS, PEGASUS SI LUPUS, nu ezitati sa ma contactati

| masterblaster a răspuns:

Pe Leonis lv 34 Warr Mental M3 Corp si lv 32 Ninja Lama M5 Nor Otravitor
Pe Virgo lv 49 Warr Corp M1 Aura si M2 Iures am luat BANstraight facedin cauza lui fratemeu si War lv 29 M8 Izbitura si leu+9 cu piatra de vit+3
Pe Hydra Sura lv 33 M1 Spirit si war lv 28 M6 Aura

| Effy12 a răspuns:

Buna eu joc pe Metin 2RO Gemini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu joc metin2tim sv2

| Psicodelic a răspuns:

Eu joc pe virgo am lvl 34big grin

| roberto_1185 a răspuns:

Metin2rospeed e in romana

| roberto_1185 a răspuns:

Da joc metin2ro speed
scrie pe googLe dar impreunat Metin2RoSpeed poti si cu mici metin2rospeed

| TheFlame a răspuns:

Eu am jucat pe Pegasus, pe metin2 RO, dar acum joc locmt2, server italianbig grin, fundita?big grin

| Dyiannaa a răspuns:

Si eu metin2 ro gemini regat rosu