| Alexa_4801 a întrebat:

Joc barn buddy si nu stiu cum sa le zic... De exemplu : Cand imi fura cineva sa. i scriu : Te-am vazut! NU mai fura! iar cand ma ajta sa. i zic multumesc! ...ma puteti ajuta?happy Dau fundita:X

3 răspunsuri:
| marui08 a răspuns:

Hei, hai sa iti zic: Dai sus in dreapta la "Preferences"->Si acolo la General unde este bifat iti pui tu ce vreihappy

| blue-star a răspuns:

Acolo sus deasupra ferestrei de joc scrie preferencess...SUCCES

| Chriss_9624 a răspuns:

Din pacate numai exista sectiunea aia sad...trebuia sa schimbi inainte sa apara versiunea nouahee hee... sper ca te-am ajutat fundoi!?:X