| jumbO a întrebat:

Peentru cei care va jucati Barn Buddy, spuneti-mi si mie cum sa imi pun mesaje. De exemplu : Cand imi fura cineva sa. i scriu : Te-am vazut! NU mai fura! iar cand ma ajta sa. i zic multumesc! big grin? Am mai pus intrebarea asta dar nu am primit nici un raspuns! Va rog mult big grin Fundita!kiss:X

4 răspunsuri:
| jumbO explică:

Mda...pai si unde gasesc Preferences ca eu nu vad nimic? x(

| princetongirl a răspuns:

La hi5 nu cred ca mai exista optiunea asta... dar la facebook dai sus unde scrie my farm(ferma mea), Gifts(cadouri) apesi pe cheita aia PREFERINTE si scrii mesajul care il doresti

| princetongirl a răspuns:

Estewinking

| Smarandica a răspuns:

Pai intrii la Preferences si scrii acolo. atc cand te fura cineva, cand iti uda plantele, cand iti pune gandaci/buruieni.:dbatting eyelashes