| נυѕт вяυтαℓ a întrebat:

Joc imvu de ceva timp si am o intrebare cum pot face "credite" daca exista vreun hack spuneti-mi denumireabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Artemis a răspuns:

Este o metoda nu stiu daca mai functioneaza prin linkul acesta
http://www.freewebs.com/imvumafia/watchbotIV0.html
Incearca si vezi;)! Cu asta am facut ceva timp credite nu am mai incercat. Acuma un an faceam prin alta metoda :-j care din cauza modficarilor din imvu nu mai functioneaza :) Eu il joc de 2 ani aproape 3 alte metode nu mai stiu daca aflu o sa-ti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. jucam acum vreo 3-4 ani imvu si sa fiu sincerca era o ruleta pe un site si iti dadea 50 de credite daca o incercai si plus ce mai castigai...succes

| Erotiiquee a răspuns:

Uite idul meu : ella.bianka, te ajut eu love struck