| PrESeUS a întrebat:

Joc metin 2 gx si metin2us ma poate ajuta cineva cu un cont? Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi intra pe site-ul lor(www.mein2.ro) de ex. i acolo dă-l în limbile dorite(de față americana și GX asta nu stiu ce e) îți faci contul acolo pe fiecare limbă pe site și apoi...descarci jocu pe limbile respective apoi intra în jocul (uite metin2-ul respectiv :))) și acolo ce să mai zic... știi tu singur ca tb doar sa-ți alegi un sv de metin unde introduci datele tale și mai departe cred ca știi și tu Funda?

6 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Aproape țoți au innebunit de metin.laughing Ce să le faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar la metin2 ma joc pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristinel parola cristiboss da-mi funda frate

| PrESeUS explică:

Eu ziceam caci poate ai tu un cont! asta stiam si eu sa fac dar este servar privat si nu mai sunt locuri libere!

| PrESeUS explică:

Cristi intra pe id-ul meu sebi.musat ca cineva cred ca a luat contul si i-a schimbat parola! da-l acolo! si iti dau si funda

| PrESeUS explică:

Nu merge contul! daca il dai bine iti dau si funda