| mihaiutz95 a întrebat:

Sal TPU as dori si eu un cont metin 2 energy dar as vrea sa fie peste 100 va rog frumos daca ma poate ajuta cineva big grin dau funda big grin

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

... am o intrebarelaughing asta-i intrebare? nu este doar o reclama la conturi de mt AICI NU VB DESPRE ASA CEVA CU CONTURI SI NUSTIU CE!
Exemplu de intrebare: ce are metinu2 de nu se deschide... si asa mai departewinking

| Robster_Bobby_1992 a răspuns:

Daca vrei iti fac eu. happy
Dar am nev de un cont metin2 mage. ma poti ajuta? Eu iti facwinking

| pimpovici a răspuns (pentru Robster_Bobby_1992):

Am eu cont meti2n mage