| Neymar2 a întrebat:

Joc metin 2 ro de 1 an si ceva si mi-am creat o bresla DarkAngels. Ziceti-mi si mie va rog niste graduri sa pun la bresla!

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai, ca sa fie mai misto poti pune ceva gen "Lord" "King" "warrior" etc, sau cu "dark" in fata.
Le poti pune grade cu litere, adica tu esti "king" sa zicem, si la ei pui warrior A pentru nivelele mici. si nivelele sunt de la mic la mare asa: A,B, C, D si cel mai mare este S. decat astea 5 sunt.
Poti pune pe animale... "lion" "tigre" "ship"laughing

| Millanteria a răspuns:

Si eu am fost in breasla asta tot in metin2 ro:X

Răspuns utilizator avertizat
| aDDellin a răspuns:

Tresa faci 10 victorii si sa nu aiba nimeni grad in minus.

| aDDellin a răspuns:

Prietenos Bun Nobil Cavaleresc. Funda.

| ericbest a răspuns:

Faci asa Coleader, General, Mayor, Member, Donator, si Noob daca ai de lv mai mic Funda plsbig grin