| mili_8806 a întrebat:

Joc pe un server de metin2 privat, ce foloseste hamachi, si am o problema deoarece nu pot sa intru pe server ramanand la "Conectiune in curs."Ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai esti conectata la hamachi in timpul ala cand joci tb sa fi conectat la hamachi ca daca nu esti degeaba incerc. sau daca nu e asta inseamna ca serverul este oprit momentat serverele private au un program anume eu joc pe unu ia-l pe asta are program asa 7 dim pana la 12 noaptea ia adersa asta www.4metin.net

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai bagat srverul in mc. txt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru orice problema legata de cs/metin2 id kentutzu10

| dia33 a răspuns:

Mai intai verifica-ti contul si vezi daca nu cumva are el ceva.

| qwertyuiop a răspuns:

Auzi intra pe idiul meu sati zic cel mai tare server cu cal armat set+9 lvl 33 pentru mai multe de tali bagama in lista laughing