| Daviiiiiid a întrebat:

Justin Bieber Pro -Contra?

Răspuns Câştigător
| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Cu siguranta CONTRA imi vine sa ii dau cu ceva in cap dar din pacate nu o sa il vad niciodata si nu o sa am ocazia

96 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Pro dar si contra

| Necunoscută a răspuns:

Contra, sau contrălaughing

| Daviiiiiid explică:

La cei care au spus "contra" le-as da vreo 10 fundite. urasc JB :-&

| LuisEdward a răspuns:

Contra

| FulgerMQ a răspuns:

Contra!

| Aiwendil a răspuns:

Contra.Pentru ca niciodata un om cu adevarat deosebit nu va apreciat de intrega lumea, ci numai idiotii.
Bye!

| User a răspuns:

Indiferentyawn

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Sunt PRO dar nu inseamna ca stiu vreuna din melodiile lui sau ca il ascultbig grin

l'am vazut intr-o emisiune pe Entertaiment si canta ceva acolo si mi s-a parut ca are voce. E un copil si atat deci nu am de ce sa fiu contrahee hee

dar sunt contra fanelor lui disperate... poate ca exista si fane ok. Dar p TPU vad numai disperate dupa Bieber.zau:-s

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Si app...
sunt uimita de nr de raspunsuri de la intrebarea talaughing

daca ar fi atatea raspunsuri la orice intrebare...
hee hee

| Sconcsiş a răspuns:

Contra

| PeeWeeVi a răspuns:

Pro winking

Răspuns utilizator avertizat
| xtina a răspuns:

Contra! Cu siguranta! devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

prolove struck

| someonelikeyou4 a răspuns:

Prolove struck

| bumblebee_1862 a răspuns:

Contra.Nu are prea mare voce, talent la altceva nu are, e uratel de fapt e un pusti normal.Nu are de ce sa fie atat de faimos.Eu sunt adolescenta dar nu gasesc nimic atractiv la el. E normal.Muzica lui e normala, poate prea normala, plictisitoare. Fanele nebune s-o lase mai usor.Nu e un Dumnezeu.
A si in niciun caz nu are ce cauta in topul celor mai "sexy" "barbati" din lume laughinglaughingrolling on the floor)
No fukin' way rolling on the floor)

| Mary Marry a răspuns:

Clar CONTRA!
E un mascarici, care are voce zici ca e o fetita de 4 ani, care nu stie nici un pic de teorie muzica, si care din cauza unui alt mascarici care cica e artist(Usher) a devenit un mare ''star''.

| iuli a răspuns:

Pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro ador copilu alalaughing

| Paywa a răspuns:

Probabil CONTRA.
Probabil sunt contra numai pentru ca nu imi plac cum el innebuneste toate fetele de 12-15 ani, iar ele sunt total disperate.

| LaviniaFeraru12 a răspuns:

Pro sigur 100%

| Steffyy a răspuns:

Total contra!

| Twizzle a răspuns:

Contra

| Bubuletz a răspuns:

Contra!

| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a răspuns:

CONTRA justin biberonbatting eyelashes

| BughY a răspuns:

Contra i-as da cu un topor in cap

| EllyCA a răspuns:

contra

| roberta_3262 a răspuns:

Contrahappy

| unaboona a răspuns:

Contra dal drequ de copchil prost cacanar inca mai poarta scutece...cat despre freza lui gandesti cai casca de motociclist pe cuvant deci nare nimic special iar vocea lui e de fetita de 5 ani tzinand cont ca el are 16 ani...pff

Răspuns utilizator avertizat