| Daviiiiiid a întrebat:

Justin Bieber Pro -Contra?

Răspuns Câştigător
| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Cu siguranta CONTRA imi vine sa ii dau cu ceva in cap dar din pacate nu o sa il vad niciodata si nu o sa am ocazia

96 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...grea intrebare. ii destul de dragut da are voce de fata, si se prea baga in seamarolling eyes

| Laura_6128 a răspuns:

Contra!

| Serendipity17 a răspuns:

Pro

| Mişaaa a răspuns:

Voi spuneti ca il urati cand de fapt doar suntati invidiosi sau chiar il iubiti.nici nu il cunoasteti, de ce judecati o carte dupa coperta? voi vreti doar sa va dati mari ca ati fi mai tari ca el! dar nu! eu sunt pro

| traficanta a răspuns:

CONTRA.

Are prea multe talente pentru varsta lui, se crede prea important.Imi place cum canta dar. nu merita.Si nu c'as fi invidioasa ca nu am de ce smug doar sunt traficantaaa:X

| TheZozotex a răspuns:

Contra happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu sunt contra.

| Catalin_7971 a răspuns:

Contra pentru ca e cel mai mare ratat din istorie!

| Radu_8381 a răspuns:

Contra!

| RedHead25 a răspuns:

Contra!

| beautifulkiss a răspuns:

Contra pentru ca este prea fitos parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrux a răspuns:

Pro.

| Elena_4739 a răspuns:

Pro.tongue

Nu sunt fana, dar nu am nimic cu el`

| imaqtpie a răspuns:

Contra

| Meeeeee a răspuns:

Contra. il urasc pe copilu asta care se crede zeu. abia astept sa apara o noua "vedeta" si sper sa fie draguta si cu voce ca de justin biberon m-am saturat

| aLaLa a răspuns:

Pro

| Andrei_9613 a răspuns:

N-am nimic cu baiatu laughing) numai ca are prera multe vizualizari pe youtube...si asta nu-mi place laughing)

| Ionut a răspuns:

Contra! si fete dragi no sa-l aveti niciodata langa voi laughing

| Cherisheverything a răspuns:

Contra! angry

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Pro dc contra?

| MeGhosta a răspuns:

Contraa`
cand am vazut video`ala cand arunca unu din public cu ceva in capul lui... a fost cel mai misto sentiment din viata mea rolling on the floor contra Bibarelului mereu`love struck

| Diana06 a răspuns:

Pro 100%

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Contra

| C3dRyK a răspuns:

Pro! canta super smeck.

| pwp a răspuns:

Contra

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Contra

| mAdDy_7611 a răspuns:

Prolove struck

| FlooD a răspuns:

Contra si nimeni si nimic numi va schimba parereawinking

| BuggsBunny a răspuns:

Deisgur Contra!