| danaalexandra00 a întrebat:

La admiterea pentru Academia de politie din Bucuresti facultatea de politie drept se ia in calcul si media generala a anilor de liceu?

Răspuns Câştigător
| JustArmy a răspuns:

Nu iti trebuie media din likeu doar bacul. dar daca in timpul liceului ai luat premiul I II sau III, mentiune sau premii speciale la etapa internationala de la una dintre olimpiadele scolare(istorie o lb straina sau romana) dupa ce ai promovat etapa I eliminatorie ai dreptul sa fi declarat admis la buget. dk iei I II sau III la etapa nationala a akeloras olimpiade dupa ce ai promovat etapa I, ai dreptul sa fi admis fara a mai sustine etapa II eliminatorie. bafta

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o sursă de informare: http://www.academiadepolitie.ro/Facdepol/contact.html
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info